Kompleksowe rozwiązania

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych produktów oraz tworzenie kompleksowych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa biznesu oraz bezpieczeństwa publicznego. W unikalny sposób łączymy bezpieczeństwo wirtualnego i rzeczywistego świata. 

Software Development

Tworzymy oprogramowanie które integruje systemy, dostarcza dane i wiedzę, pomagając naszym Klientom podejmować decyzje związane z bezpieczeństwem publicznym lub bezpieczeństwem przedsiębiorstwa.

Technical Security

Inteligentne rozwiązania bezpieczeństwa bazujące na urządzeniach IoT, zaawansowanej analizie obrazu oraz analizie i korelacji danych. Rozwiązania wspierające zapewnienie bezpieczeństwa publicznego, zabezpieczające fizycznie przedsiębiorstwo lub instytucję.

Cyber Security

Rozwiązania i procedury dla zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego przedsiębiorstwa lub instytucji w sieci, chmurze, na urządzeniach mobilnych, świecie IoT i sposobie myślenia ludzi.

Cloud Solutions

Tworzymy oprogramowanie pracujące w chmurze, wprost z chmury dostarczamy nasze rozwiązania, zapewniamy chmurowe rozwiązania komunikacji i bezpieczeństwa. Wspieramy w migracji infrastruktury przedsiębiorstwa do chmury.

 Poznaj naszą ofertę

Software Development
Technical Security
Cyber Security
Cloud Solutions