Sharp/NEC Display Solutions

Lider na rynku rozwiązań do wyświetlania obrazu z szerokim portfolio produktów obejmujących wszelkie dziedziny i rynki związane z obrazowaniem. Rozwiązania Sharp/NEC służą zwiększeniu efektywności i produktywności, osiągnięciu najwyższej rentowności i ochronie inwestycji.

Niezależnie od tego, jakie są twoje potrzeby, Sharp NEC Display Solutions ma dla ciebie odpowiedni produkt. Obecnie żaden inny dostawca nie oferuje tak kompleksowego portfolio. Producent skupia ekspertów branży i dostarcza innowacyjne rozwiązania dla różnych rynków wertykalnych.

Całkowicie nowa linia LFD MESSAGE

Komunikuj się w najlepszy możliwy sposób

Nowa linia monitorów wielkoformatowych Message obejmuje trzy zróżnicowane serie monitorów umożliwiające proste zarządzenie treścią.

Wiodąca japońska innowacyjna technologia, najlepsze w swojej klasie komponenty i całkowicie metalowa obudowa linii MESSAGE gwarantują niezawodność, bezpieczeństwo i długowieczność inwestycji, jakiej oczekujesz od Sharp/NEC.

Monitory z linii Message charakteryzują się ultrawysoką rozdzielczością ekranu, profesjonalnymi funkcjami, rozbudowanymi opcjami połączeniowymi i przyszłościową skalowalnością. Nie zostawiaj pierwszego wrażenia przypadkowi.

Made with ‌

Website Builder Software