Zespół skoncentrowany na bezpieczeństwie

Od ponad 10 lat koncentrujemy się na dostarczaniu i tworzeniu rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i ciągłość biznesu oraz wspierające zapewnienie bezpieczeństwa publicznego. W unikalny sposób łączymy bezpieczeństwo wirtualnego i rzeczywistego świata. Wszystko to możliwe jest dzięki świetnemu Zespołowi i zaufaniu naszych Klientów.

Software Development

Tworzymy oprogramowanie które integruje systemy, dostarcza dane i wiedzę pomagając naszym Klientom podejmować decyzje związane z bezpieczeństwem publicznym lub bezpieczeństwem przedsiębiorstwa.

Technical Security

Inteligentne rozwiązania bezpieczeństwa bazujące na urządzeniach IoT, zaawansowanej analizie obrazu oraz analizie i korelacji danych. Rozwiązania wspierające zapewnienie bezpieczeństwa publicznego, zabezpieczające fizycznie przedsiębiorstwo lub instytucję.

Cyber Security

Rozwiązania i procedury dla zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego przedsiębiorstwa lub instytucji w sieci, chmurze, na urządzeniach mobilnych, świecie IoT i sposobie myślenia ludzi.

Cloud Solutions

Tworzymy oprogramowanie pracujące w chmurze, dostarczamy nasze rozwiązania wprost z chmury, zapewniamy chmurowe rozwiązania komunikacji i bezpieczeństwa. Możemy przenieść infrastrukturę Twojego przedsiębiorstwa do chmury. 

Możesz nam zaufać

Świadectwa bezpieczeństwa przemysłowego

Świadectwa bezpieczeństwa przemysłowego na poziomie Ściśle Tajne, NATO Secret i EU Secret.

Koncesja MSWiA

Koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie technicznej ochrony mienia.

ISO 27001

Posiadamy certyfikat ISO27001, który potwierdza, że spełniamy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, ochrony informacji i ciągłości działania.

Partnerstwa

Współpracujemy z najlepszymi. Poniżej wybrane z naszych szerokich relacji partnerskich.

AXIS
Check Point
Microsoft
Genetec
NEC
Senstar
F-Secure
Assa Abloy

Klienci

Średnie i duże przedsiębiorstwa, samorządy, urzędy i instytucje bezpieczeństwa publicznego.  Poniżej wymieniliśmy kilku naszych Klientów. Jeśli potrzebujesz więcej informacji prosimy o bezpośredni kontakt.

Nasze lokalizacje

squareTec Bydgoszcz

SICCO Warszawa

Dane rejestrowe

squareTec Balicki Kozłowski Weissenberg spółka jawna

ul. Broniewskiego 4 , 85-316 Bydgoszcz
tel: + 48 52 3205720 
web: www.squaretec.pl 
NIP: PL 9532539098 REGON: 340274470 KRS: 0000328648 
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego