Bezpieczeństwo cybernetyczne

Od lat zwalczamy i zapobiegamy przestępczości w sieci sięgając zawsze po sprawdzone produkty światowych liderów na rynku cyberbezpieczeństwa. Naszym głównym celem jest zapewnienie ochrony przed różnymi wektorami ataku. Dobierając rozwiązania dla naszych klientów mamy również na uwadze łatwość utrzymania oraz przejrzystość systemów bezpieczeństwa.
Na bezpieczeństwo patrzymy jako na całość nie tylko w zakresie zapobiegania atakom w cyberprzestrzeni, ale także w warstwie funkcjonalności, zgodności z prawem, wdrażania dobrych praktyk i efektywności biznesu.

Mobirise

Sieci, dane i urządzenia mobilne

Bezpieczeństwo jest obszarem który wymaga ciągłego monitorowania, wdrażania i doskonalenia, pojedyncze rozwiązania są tylko małymi elementami całego obrazu bezpieczeństwa firmy. Dzięki współpracy z najbardziej innowacyjnymi i najlepszymi producentami którzy podobnie jak my koncentrują się na bezpieczeństwie, potrafimy zbudować, uzupełniać lub wspierać bezpieczeństwo w firmach i instytucjach.

Cloud

Szybki rozwój oraz elastyczność rozwiązań chmurowych, często zarządzanych w sposób zwinny przy wykorzystaniu środowisk CI/CD jest ciekawym wyzwaniem w zakresie bezpieczeństwa. Także migracja coraz większej ilości usług i danych do dostawców chmury jest wyzwaniem dla działów bezpieczeństwa. Jednocześnie to właśnie rozwiązania chmurowe są ciekawymi elementami systemów bezpieczeństwa. Dostarczamy rozwiązania zabezpieczające środowiska i dane w chmurze oraz chmurowe rozwiązania bezpieczeństwa.

IoT i SCADA

Wśród szybko rozwijających się technologii świat internetu rzeczy jest dla nas obecnie najciekawszym obszarem. Dotyczy to między innymi systemów bezpieczeństwa gdzie typowymi urządzeniami IoT są kamery, głośniki, tablety, elementy wykonawcze  czy też systemów przemysłowych gdzie systemy SCADA nadzorują przebiegi procesów produkcyjnych. W każdym z tych przypadków urządzenia wymagają dodatkowego poziomu bezpieczeństwa a jednocześnie zdarza się że traktowane oderwane od bezpieczeństwa przedsiębiorstwa enklawy. Zmieniamy to dostarczając rozwiązania bezpieczeństwa dla tego nietypowego świata. 

Wsparcie działów IT

Obszar bezpieczeństwa wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia oraz znajomości szybko rozwijających wymagań prawnych, powstających zagrożeń i dostępnych technologii. Ponieważ skupiamy się na bezpieczeństwie, jesteśmy w stanie nadążać za trendami i wyprzedzać zagrożenia. Taka wiedza nie jest łatwo dostępna dla działów IT zajmujących się wsparciem w przedsiębiorstwach.  Nie mamy ambicji zastępować działy IT w przedsiębiorstwach świadcząc outsourcing, chcemy jednak angażując naszych specjalistów wspomóc działy IT naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa.  

Made with ‌

Drag & Drop Website Builder