Dołącz do naszego zespołu

Poszukujemy ekspertów oraz ludzi, którzy chcieli by nimi zostać. Ludzi z pasją, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i rozwijać umiejętności.

Mobirise

Najnowsze technologie

Stale pracujemy z rozwiązaniami liderów w zakresie bezpieczeństwa. Posiadane relacje partnerskie gwarantują naszym pracownikom dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii. Dostęp do wiedzy, szkolenia, certyfikacje takich producentów jak AXIS,  Check Point, NEC gwarantują nam rozwój specjalistów o niespotykaną powszechnie na rynku pracy wiedzy.

Ciekawe pomysły

Kompleksowość rozwiązań, wdrożenia i usługi doradcze gwarantują kontakt zarówno z ciekawymi pomysłami i niespotykanymi wyzwaniami ale i rzeczywistymi problemami. Gwarantuje to ciekawą pracę pełną wyzwań.

Długotrwałe relacje

Zaufanie jest podstawą relacji firmy z Klientami, dlatego też staramy się budować długotrwałe relacje z naszymi pracownikami. Szukamy osób uczciwych, rzetelnych o stabilnej sytuacji życiowej. W zamian gwarantujemy stabilne zatrudnienie i pozytywne relacje. Mały zespół tworzy pozytywną atmosferę w pracy.

Wyzwania

Naszymi klientami są największe instytucje państwowe i firmy, skupiamy się na projektach nieszablonowych, ambitnych wymagających kreatywnego myślenia. Mały zespół gwarantuje każdemu szanse na rozwój w wybranej dziedzinie i nieskrępowany dostęp do wiedzy.

Inżynier wsparcia technicznego

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za aktywny udział w realizowanych projektach w obszarze rozwiązań CCTV, SSWIN, KD oraz systemów VMS od etapu koncepcji i projektu przez wdrożenie oraz wsparcie w utrzymaniu systemów i serwisów.

Inżynier wsparcia sprzedaży

Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie wspierać wiedzą techniczną działania sprzedażowe w różnych obszarach bezpieczeństwa - zarówno informatycznego jak i technicznego – m.in. CCTV, KD, VMS, UTM. 

Made with ‌

WYSIWYG HTML Editor