Bezpieczeństwo techniczne

Kompleksowo testujemy i ciągłe doskonalimy zarówno metody jak i technologie nastawione na skuteczną ochronę ludzi oraz zasobów fizycznych przedsiębiorstwa. Zabezpieczamy Naszych Klientów na okoliczność zagrożenia oraz wdrażamy procedury reagowania na nieoczekiwane incydenty.
W szerszej perspektywie bezpieczeństwo techniczne powinno być uwzględnione jako priorytet każdej firmy, w ramach jej rozwoju oraz zamierzeń strategicznych. Wdrażamy rozwiązania, które pomagają Naszym Klientom bezpiecznie funkcjonować, w niebezpiecznych czasach.

squareTec

Monitoring i kontrola dostępu

Implementujemy szeroką gamę rozwiązań do sieciowego dozoru wizyjnego obejmujących: kamery, enkodery, systemy do zarządzania materiałem wizyjnym, rejestratory, rozwiązania audio, oprogramowanie do analizy video i aplikacje.
Integrujemy otwarte, skalowalne i elastyczne rozwiązania zarządzania materiałem video, oraz kontrolą dostępu, z działającymi już systemami naszych Klientów. Nasze doświadczenie związane z analityką i kontrolą dostępu pozwala maksymalnie ułatwić oraz skorelować zdarzenia i procesy. Odpowiednie dopasowanie bezpieczeństwa technicznego zwiększa potencjał biznesu i udoskonala ochronę zasobów przedsiębiorstw.

Analityka i korelacja danych

Projektujemy i instalujemy rozwiązania do sieciowego dozoru wizyjnego, gdzie cała analityka jest w jednym rozwiązaniu, a algorytmy są zaimplementowane bezpośrednio na kamerze, dedykowanych serwerach lub w chmurze. Analityka i korelacja danych doskonale sprawdza się w systemach kontroli produkcji, śledzeniu obiektów, analizie wtargnięć, sygnalizacji pożaru, wyzwalaniu alarmów w wyznaczonym obszarze, maskowaniu tożsamości na obrazach wideo, zliczaniu ludzi wchodzących do budynku.

Kamery nasobne

Kamery nasobne mają zastosowanie przede wszystkim w służbach mundurowych: rejestrują materiał dowodowy, zwiększają bezpieczeństwo, odstraszają osoby stanowiące potencjalne zagrożenie, a także wspierają szkolenia funkcjonariuszy i pracowników ochrony. Coraz częściej kamery nasobne poszukiwane są przez sektor prywatny w celu polepszania jakości obsługi Klienta, rejestrowania czynności serwisowych lub zapewnianie dodatkowej ochrony pracownikom.

Rozwiązania dedykowane

Tworzymy rozwiązania dedykowane, odpowiadające specyficznym wymaganiom Klient. Dzięki połączeniu doświadczenia technicznego, dostępu do najbardziej innowacyjnych produktów oraz możliwości tworzenia oprogramowania możemy dostarczyć kompleksowe rozwiązanie niedostępne na rynku. 

Rozwiązania AXIS Communications

Z myślą o bezpiecznym i bardziej inteligentnym świecie
Firma Axis łączy inteligentną technologię i wyobraźnię, tworząc rozwiązania oparte na rejestracji obrazu i dźwięku oraz analizie danych, aby poprawić bezpieczeństwo i przynosić większe zyski.

Sieciowe rozwiązania dozoru wizyjnego

Szeroka oferta Axis obejmuje zarówno modele kamer zewnętrznych do trudnych warunków atmosferycznych, jak i dyskretne urządzenia przeznaczone do miejsc o szczególnych walorach wizualnych.

Skalowalna kontrola dostępu

Rozwiązania kontroli dostępu oparte na otwartej platformie można bezproblemowo zintegrować z innymi systemami.

Sieciowe systemu audio

Kompleksowe systemy audio wysokiej jakości służą poprawie bezpieczeństwa.

Made with ‌

No Code Website Builder