Rozwiązania bezpieczeństwa i smartCity NEC 

Zachowanie równowagi między koniecznością zapewnienia niezawodnego bezpieczeństwa, a optymalną wygodą, jest kluczem sprostania gwałtownemu postępowi technologicznemu i szybkiej urbanizacji. Ich ogromnego wpływu na nasze życie, a także ryzyka i zagrożeń, jakie ze sobą niosą. NEC jest pionierem wiodącej na świecie rozwiązaniu uwierzytelniania biometrycznego, technologii AI, analityki wideo i możliwości integracji systemów, a także z strategii NEC Safer Cities. Dzięki temu zestawowi umiejętności technologicznych udało się stworzyć rozwiązania dostosowane do wygody użytkowników w wielu różnych scenariuszach bezpieczeństwa i wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem publicznym na całym świecie. 
Wierzymy, że  bezpieczeństwo i wygoda mogą iść w parze.

Lotniska

Bezproblemowe, wydajne i bezpieczne podróżowanie z Digital ID. 

Bezpieczeństwo publiczne

System identyfikacji predykcyjnej, który rozwiązuje problemy z przestępczością i ratuje życie.

Imprezy masowe

Bezproblemowe doświadczenie, bezpieczne środowisko dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji,  analizie wideo i danych.

Infrastruktura krytyczna

Zapewnia solidną ochronę dzięki zaawansowanej analityce wideo i multimodalnej biometrii.

Mobirise

NIST #1 for NEC

# 1 w rankingu dla systemów automatycznej identyfikacji odcisków palców (AFIS), rozpoznawania twarzy i rozpoznawania tęczówki oka

Najnowocześniejsze algorytmy biometryczne firmy NEC zostały zatwierdzone przez Narodowy Instytut Standardów i Technologii USA (NIST) w szerokim zakresie testów, od niewielkiej weryfikacji jeden do jednego do dopasowywania identyfikacji na dużą skalę. 

Made with ‌

Landing Page Software